Bestuur – Commissie-leden – Ereleden

Samenstelling Bestuur

Voorzitter
A.(Adrie) H.M LaanDe Keur 14, 1611 JL Bovenkarspel | 0228-515802 | voorzitter@depost-hoorn.nl
Secretaris
J. (Jan) van VlietTrappel-end 11, 1602 GN Enkhuizen | 0228-319402 | secretaris@depost-hoorn.nl
Penningmeester
W. (Wim) HulshofGrachtje Over 152, 1625 PP Hoorn | 0229-785374 | penningmeester@depost-hoorn.nl
Bestuurslid/Redactie
H.A. (Heleen) van AlphenParelduiker 6, 1616 GD Hoogkarspel | 0228-855005 | redactie@depost-hoorn.nl

Commissieleden

Rondzendingen
I. (Inge) WiebesVriendschapslaan 49, 1695 DA Blokker | 0639091555 | rondzendingen@depost-hoorn.nl
Veilingmeester
A. (Ad) van BerkelDruyfplaats 52 1657 LX Abbekerk | 0229-581958 | veilingmeester@depost-hoorn.nl
Loterij
R. (Rinus) van der ArkWesterkerkweg 3 1606 BA Venhuizen | 0228-542319 | loterij@depost-hoorn.nl
Webmaster
D. (Dick) AhlesBreedstraat 60, 1601 KE Enkhuizen | 06-21901835 | webmaster@depost-hoorn.nl

Ereleden

Lid van verdienste van de Nederlandse vereeniging van Postzegelverzamelaars.
Erelid van de afdeling West-Friesland
C. (Carla) Drost-DekkerKoopvaarder 22 1625 BZ Hoorn